Lakhatas
Donation page
"Tisztelt Támogatók!58 éves vagyok, és naponta hosszú órákat ingázom a munkahelyemre. Hajnalban kelek, becsületesen végzem a munkámat, a nettó bérem fixen 248 000 Ft. Sajnos a Covid-időszak alatt megszűnt az előző munkahelyem, és a hosszú munkanélküliség alatt 5000 euró (kb. 2 millió forint) lakbértartozásom halmozódott fel az önkormányzati bérlakásomra.Már 4 éve tart ez a harc. Az önkormányzattal kötöttem egy szigorú megállapodást: a havi alaplakbér mellett havonta plusz 50 000 Ft-ot fizetek a hátralékra. Ez összesen havi 110 000 Ft fix kiadás csak a lakhatásomra.A 248 000 Ft-os fizetésemből a rezsi, az ingázás és a törlesztő után alig marad pénzem ételre és megélhetésre. Még 5 évig kellene ezt a fojtogató terhet cipelnem, de a fizikai és lelki teherbírásom határára értem.Azért indítottam ezt a gyűjtést, mert szeretném egyben kifizetni a múltbéli adósság terhét, hogy 65 éves koromra, a nyugdíjhoz közeledve végre adósságmentesen, biztonságban élhessek az otthonomban. Bármilyen kis összegű támogatásért (akár egy kenyér áráért is) végtelenül hálás vagyok. Köszönöm, ha segítesz egy dolgozó embernek talpon maradni."Köszönöm a lehetöséget!